Strona główna/Aktualności/Świąteczna wizyta Czwórki w DPS-ie

Świąteczna wizyta Czwórki w DPS-ie

5 Kwietnia 2023

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie naszej szkoły odwiedzili w dniu dzisiejszym podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Czeladzi, by obdarować ich pięknymi ozdobami świątecznymi wykonanymi przez dzieci z czeladzkich placówek w ramach gminnego konkursu wielkanocnego organizowanego przez SP4.
Dyrektor DPS wraz z Panią kierownik już od progu przywitali nas z ogromnym uśmiechem.
Prace przekazali uczniowie wchodzący w skład Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami, przedstawicielką Koła Wolontariatu oraz rodzice.
Już jutro wspaniałe stroiki i inne ozdoby udekorują stół podczas wielkanocnego spotkania podopiecznych DPS.
Dziękujemy i gratulujemy pomysłowości wszystkim dzieciom z czeladzkich placówek oświatowych!
Wyjazd był dla uczniów prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.

Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie.